Biorezonans to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która pozwala wykryć źródło problemów zdrowotnych. A im wcześniej dowiesz się, co wywołuje Twoje objawy, tym skuteczniej możesz zadbać o leczenie. Dlatego poznaj właściwości biorezonansu i zadbaj o swoje zdrowie.
Jak działa biorezonans?
Główną funkcją, jaką oferuje biorezonans jest pomiar pola elektromagnetycznego. Dochodzi do niego poprzez generowanie fal elektromagnetycznych o niskim napięciu. Te, za pomocą specjalnych słuchawek - bioinduktorów, trafiają z urządzenia do organizmu pacjenta. Tam biorezonans odczytuje zapis fal mózgowych i dostarcza informacji na temat stanów poszczególnych narządów.
Przede wszystkim warto zaznaczyć, że badanie biorezonansem jest nieinwazyjne i bezpieczne dla pacjentów. Tak działa chociażby popularny aparat DIACOM, czyli efektywny biorezonans. Kraków, Warszawa i Jelenia Góra to miasta, w których możesz znaleźć zarówno sprzęt, jak i fachowców, którzy przeprowadzą badanie.
Co można osiągnąć dzięki badaniu biorezonansem?
Biorezonans dostarcza wielu informacji na temat kondycji ludzkiego organizmu. Pole elektromagnetyczne skanuje prawie sześćset narządów, tkanek, a także kości. W krótkim czasie pacjent może uzyskać kompleksową wiedzę na temat układów w organizmie, struktury tkanek, narządów, a nawet poszczególnych komórek. Urządzenie nie tylko dostarcza danych na temat obecności w ciele niepożądanych wirusów czy bakterii, ale pozwala także precyzyjnie wskazać ich lokalizację w organizmie pacjenta.
Nie tylko diagnostyka
Biorezonans znany jest przede wszystkim jako sprzęt diagnostyczny, który ułatwia znalezienie źródła problemów zdrowotnych. Jest to jednak także urządzenie, które przydaje się w dalszych etapach leczenia, np. przy ocenie stanu energetycznego narządów i ich możliwości adaptacyjnych, a także rozpoznaniu histopatologiczna zmian tkankowych.
Biorezonans umożliwia diagnostykę na bardzo wczesnym etapie różnego rodzaju schorzeń, co dodatkowo ułatwia leczenie oraz zapewnia pacjentom więcej czasu na zapobieganie chorobom. Urządzenie wykrywa bowiem m.in. predyspozycje do niektórych problemów zdrowotnych, którym np. dzięki odpowiedniej diecie czy zmianie stylu życia można zapobiec. Czasami dzięki odpowiedniej suplementacji czy lekom można uniknąć poważnych chorób i zaawansowanych terapii.