Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.06.18 11:04 | aktualizacja: 2018.06.18 11:24

Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 19-letniego sprawcy śmiertelnego wypadku. Nietrzeźwy młody kierowca potracił dwie osoby idące chodnikiem. W wyniku zdarzenia 45-latek zmarł na skutek poniesionych obrażeń, a 36-letnia kobieta w ciężkim stanie przebywa w jednym z lubelskich szpitali.
Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku
Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

W nocy z piątku na sobotę na ul. Dąbrowskiego w Biłgoraju doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek z gminy Biłgoraj, kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku jezdni nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwie osoby idące chodnikiem. Następnie auto zatrzymało się na straganie miejskiego targowiska. W wyniku zdarzenia 36-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 45-latek zmarł. W samochodzie wraz z kierowcą podróżowała trójka młodych pasażerów, nic poważnego im się nie stało.

Jak ustalili policjanci, kierujący audi miał prawo jazdy od dwóch miesięcy i kierował w stanie nietrzeźwości. Policyjne badanie alkomatem wykazało, w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

JK
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
JK dodany
 
Odsłon: 27053
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (65)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
872-2e6
~ seba  A lekarka, która w Soli zabiła też miała areszt tymczasowy?. Czy w Biłgoraju są równi i równiejsi?. Pozdrawiam.
18 czerwca 2018
+88
-6
01b-406
~ Lulu  Powinien siedzieć bez dyskusji, ale skoro Suskiewiczowa za zabicie po pijaku człowieka w 2014r. dostała 1 rok i 10 m-cy w zawieszeniu na 5 lat, oraz 850 zł zadośćuczynienia dla każdego z oskarżycieli posiłkowych to należy rozumieć, że ten przypadek będzie rozpatrywany według tych samych kryteriów, według tego samego prawa w tym samym praworządnym kraju. W Biłgoraju życie ludzkie wyceniono na 850 zł natomiast w innych częściach tego samego kraju idzie się na 2 lata do wiezienia za znęcanie się nad psem. My wszyscy akceptujemy to milcząco! Wstyd mi za siebie, że nie potrafię tego zmienić.
18 czerwca 2018
+69
-4
1c6-a43
~ Lulu  Póki wypowiedzi i dyskusje nie przekraczają przyjętych norm obyczajowych redakcja nie powinna zamykać możliwości komentowania tego artykułu. Takie wydarzenia powinny być napiętnowane z całą siłą. Mamy milczeć i udawać, że nic się nie stało? W sobotę i niedzielę po tym tragicznym wypadku widziałem na terenie miasta kilkadziesiąt sytuacji, że młodzi ludzie jeździli jak szaleni, a policji jak na lekarstwo. Zginął porządny człowiek, kobieta walczy o życie. Nie wolno milczeć, kiedy bandyci robią co chcą, a prawo ich chroni.
18 czerwca 2018
+52
-3
Ostatnio dodane komentarze
Stanislawa B.   Cała rodzina powinna wystąpić o odszkodowanie i zadośćuczynienie, to najdotkliwsza kara dla sprawców wypadków ale również możliwość resocjalizacji. W listopadzie 2017 r. mój mąż został śmiertelnie potrącony na przejściu dla pieszych przez młodego chłopaka. Wystąpiłam za pośrednictwem adwokata Podlasiewicza o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Sprawę wygrałam. Chłopak spłaca ratami prawie 85 tys. złotych. Przed wypadkiem widziałam jak chłopak codziennie krzątał się po osiedlu z kolegami i alkoholem w ręku. Teraz codziennie rano jak jadę do pracy, widzę jak stoi na przystanku autobusowym i jedzie do pracy. Wydaje mi się, że było warto.
11 września 2018
+2
-2
5ce-d14
~ John   Dzisiaj zmarła kobieta z tego wypadku, proponuje po 12 lat za ofiarę. 24 lata w pierdlu odmieni jego życie.
22 czerwca 2018
+2
-3
640-69c
~ Bilgorajanin  do ~ XYZ   " Wykażcie się odrobiną empatii. Wydarzyła się tragedia ale to był wypadek a nie zabójstwo z premedytacją. Cierpi młody człowiek, właściwie jeszcze dziecko, a wy sączycie jad"
Przepraszam, ale gdybyś stał/a przedemną tak bym Ci trzasnął w twarz bez oporu. Jestem osobą opanowaną, ale aż mnie coś trafia od czytania czegos takiego. Wytlumacze Ci kolego/rodzino ofiary jedna rzecz: PIJANY KIEROWCA mówi samo przez siebie że to nie był wypadek a zabójstwo z czystą premedytacją. I nie jest to już dziecko , skoro pił alkohol i łaził o tej porze po mieście to czuje sie dorosły i mam nadzieje, że gnijąc w pierdlu za to co zrobił coś mu to da do myślenia. A jeśli nie to następnym razem ZABIJE SIEBIE w aucie a nie niewinnych ludzi.
22 czerwca 2018
+5
-2
2c3-39e
~ Bilgorajanin  do ~ Ania   Moja rodzina nie jest tak pozbawiona rozumu i serca i nie siada pijana za kółko. A jeśli chodzi o ofiary to wierz mi, że nie są to osoby dla mnie obojętne i nie mam zamiaru brać udziału w zamiataniu sprawy pod dywan. Jak Ci coś przeszkadza to przestań to poprostu czytać!!!!!!!
22 czerwca 2018
+3
-0
031-618
~ Bilgorajanin  do ~ Jurek   Dlatego moim zdaniem oni też powinni za to oberwać. Jak można pozwolić pijanemu wsiąść za kółko. BA! oni byli tak skretyniali, że pojechali z nim...
22 czerwca 2018
+3
-0
2aa-d2b
~ ABC  do ~ XYZ   A Ty się wykaż empatią w stosunku do pokrzywdzonych, czyli rodziny zmarłego, którego synom zabrakło ojca. Pomyśl też o poszkodowanej dziewczynie w szpitalu. Zamiast żałować młodziaka bez oleju w głowie. Jakby to zginął Twój bliski albo Ty sama w wyniku tego zdarzenia wylądowałabyś w szpitalu to też byś tak pałała empatią w stosunku do sprawcy zdarzenia? Kazał mu ktoś pić alkohol i wsiadać za kółko i jechać jak wariat po mieście?? Weź się opanuj i nie wypisuj takich bredni.
21 czerwca 2018
+8
-1
7c7-9e1
~ Gość  do ~ Beata   co ty *****
21 czerwca 2018
+1
-1
ad1-040
~ Gość  do ~ XYZ   Jeżeli wsiadasz do auta po kilku piwach to do chu,ja pana zdajesz sobie sprawę z konsekwencji. Jeżeli masz odcinek drogi 500 m a ty ***** ile fabryka.
Wypadek ?? jaki wypadek ty nie wiesz co to wypadek.
takie zachowania trzeba napiętnować a nie szukać usprawiedliwienia. Odpowie za to co zrobił a i może będzie to nauczką dla innych. Był cwany jak do auta wsiadał po piwie? Koledzy go dopingowali ? był dorosły jak wciskał pedał gazu?
Słyszałem że bezpośrednio po wypadku kiedy wysiedli z auta to ustalali sobie wersje wydarzeń.
21 czerwca 2018
+13
-1
d30-444
~ AA   prawda że ta dziewczyna zmarła?
20 czerwca 2018
+0
-6
b57-eee
~ XYZ   Wykażcie się odrobiną empatii. Wydarzyła się tragedia ale to był wypadek a nie zabójstwo z premedytacją. Cierpi młody człowiek, właściwie jeszcze dziecko, a wy sączycie jad. Media także zrobiły nagonkę na chłopaka. Pamiętajcie, że powraca dobro ale sączony jad też może powrócić. Pomyślcie jak zachowalibyście się gdyby to spotkało kogoś z Was lub Waszych bliskich, czego Wam nie życzę.
20 czerwca 2018
+4
-11
239-aa1
~ Anna   Wielka tragedia, zmarł człowiek. Nie życzę chłopakowi źle, ale za swoje czyny trzeba płacić, dlatego też wydaje mi się, że powinien dostać 12, jak nie więcej lat. Mimo wszystko, bardzo współczuje obu rodzinom.
20 czerwca 2018
+5
-1
07b-34b
~ Gość   Pogrzeb w piątek w Nowym Dworze Mazowieckim o godzinie 13.00
20 czerwca 2018
+2
-0
c25-521
~ BIELSKI  do ~ Lulu   potrafisz to zmienić ale nie chcesz bo ciągle głosujesz na PO lub PIS, PSL, SLD, N !!!!
20 czerwca 2018
+0
-2
f69-c6a
~ ala   Nie tylko on jest winny,pasażerowie równiez powinni ponieść konsekwencje,chociażby każdy w postaci utraty prawka i grzywny! Wyrazy Współczucia dla dwóch rodzin , bo tragedia jest w dwóch rodzinach .
20 czerwca 2018
+5
-2
118-5d7
~ kijek   dopilnujemy zeby szczyl nie miał juz lekko w zyciu.
20 czerwca 2018
+3
-2
rodzina P   Szanowni Państwo, Znajomi i Przyjaciele,
W związku z pojawiającymi się informacjami o zbiórkach pieniędzy na rzecz rodziny zmarłego, w imieniu synów i reszty rodziny pragnę uprzejmie podziękować za chęć pomocy i wielkie serce. Nie mniej jednak pragnę też poinformować, że zbiórki te nie są inicjowane przez rodzinę ani z nią uzgadniane. Nie potrzebujemy takiej formy wsparcia. Prosimy jedynie o pamięć i modlitwę oraz wspieranie nas duchowe w tych trudnych chwilach. Dziękujemy.
19 czerwca 2018
+11
-0
51b-52d
~ jon  do ~ aj   A kto kazał im wsiadać do auta z pijanym kierowcą ??
19 czerwca 2018
+3
-0
91a-768
~ erwin   Co wy ludziska do parku macie spoko miejscówka można wypić browarki i przynajmniej policja się nie czepia jak w innych miejscach.Od tego chyba jest park co nie
19 czerwca 2018
+3
-5
389-d0f
~ Ignac  do ~ erwin   prawdziwi koledzy nie pozwolili by mu wsiąść za kierownicę w takim stanie a wy co najwyżej jesteście towarzyskimi gębami do picia a nie kolegami
19 czerwca 2018
+7
-2
53f-8b1
~ Jołanna D.arka  do ~ erwin   trzymaj się spodni bo tam gdzie idziesz musisz uważać !
19 czerwca 2018
+3
-1
128-86d
~ Ewa   Jak nazywa się ten gówniarz ???
19 czerwca 2018
+7
-4
d85-668
~ aj   W biszczy tez prostak zabił dwójkę braci po alko. I co? zawiasy ;) Dlatego tu rowniez nie spodziewams sie kary adekwatnej do czynu. Jak bede chcial kogos zabic to zrobie to autem!
19 czerwca 2018
+7
-2
0ca-bdf
~ erwin  do ~ Lysy   zluzuj majty
19 czerwca 2018
+2
-11
14c-853
~ mmm   Uważam ,że osoby jadące z nim w samochodzie też powinny odpowiadać za to że pozwoliły mu jechać.Przynajmniej 1 rok w zawierzeniu. by innym dać do myślenia.
18 czerwca 2018
+15
-0
6ac-071
~ Lysy  do ~ justin   No mam grzechów w ch....Ale nie mam grzechu miazdzenia ludzi na chodnikach . Mam rzucić kamien?????
18 czerwca 2018
+7
-1
2cd-c7a
~ Lysy   A lekarka A sralka A 60 lat temu wypadek w płusach. Przestańcie rzygać przeszłością .to się stało tu i teraz i tu i teraz jest problem i ludzka krzywda . Do " erwin "mam nadzieję że z tego parku zostaną zebrane buraki razem z Tobą i zostanie zaorany i będzie z tego nieuzyyek rolny . Jedź się baw do swojej wsi na przystanku . Proszę
18 czerwca 2018
+5
-6
837-575
~ ja  do ~ Beata   Ciekawe czy jakby w Ciebie uderzył samochód tez byś mówiła że byłaś w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze?! Porażka... Przez głupotę i cwaniactwo niewinna osoba straciła życie.
18 czerwca 2018
+11
-1
885-799
~ Iga   Bardzo współczuje obu rodzinom bo to ogromna tragedia ( dla rodziny kierowcy też).
18 czerwca 2018
+13
-1
1b4-37a
~ arrr  do ~ erwin   może i spoko ... ale zabił człowieka i to jest fakt... a za to 25 lat łagru a nie paki żeby chociaż część winy odpokutował ...
18 czerwca 2018
+5
-2
094-700
~ erwin  do ~ arrr   A co ty kolu taki nerwowy jesteś wyluzuj. Spoko koleś z niego jest.
18 czerwca 2018
+2
-9
fef-655
~ znachor   lekarzem jestem mi wolno i mam prawo w d,,,, dla elit inne prawa dla plebsu inne
18 czerwca 2018
+6
-1
348-102
~ Realna pomoc   Biłgoraj pomaga rodzinie Pawła! Pokażmy siłę!
https://zrzutka.pl/t73p93
18 czerwca 2018
+3
-0
1df-de5
~ arrr  do ~ erwin   co się ma trzymać.. 25 lat łagru dla debila
18 czerwca 2018
+5
-2
f1e-901
~ Ja  do ~ Beata   A gdybyś to ty była teraz w lubelskim szpitalu w ciężkim stanie, jak ta potrącona kobieta, to też byś tak żałowała kierowcę, który cię omal nie zabił, natomiast udało mu się pozbawić życia Pawła?? Takie współczucie bije z tego twojego komentarza. Zastanów się, co ty pier.... Oni szli chodnikiem, była noc, wracali do domu. Nie szli ulicą! Szli prawidłowo. Natomiast ten 19 latek zamiast jechał to zapier...ł tym szrotem. Nie miał doświadczenia za kierownicą, mimo to pruł jak szalony. Coś tam wcześniej chlapnął sobie dla animuszu. Cudownie, nie? Żałuj go dalej. Bo mi go nie szkoda.
18 czerwca 2018
+12
-2
e31-2e7
~ erwin   Trzymaj się młody.Koledzy z parku
18 czerwca 2018
+2
-17
510-39c
~ ...   Za jazdę pod wpływem alkoholu,narkotyków,dopalaczy, czy znaczące przekroczenie prędkości powinno być prawo jazdy zabrane dożywotnio lub kara adekwatnie duża i natychmiast egzekwowana. Gdyby była kara, to może by się takie jazdy troszkę ukróciły. Tragedia, zginął człowiek. Ale jest to ogromna tragedia obu rodzin.
18 czerwca 2018
+14
-1
f07-5d2
~ mieszkaniec   Nieustanne przytaczanie wypadku w Soli sprzed lat, nie zmniejszy winy młodego sprawcy śmierci mężczyzny i poważnych obrażeń kobiety najechanych na chodniku w pobliżu targowiska. I niech to będzie przestrogą dla innych niefrasobliwych za kierownicą.
18 czerwca 2018
+8
-1
c86-827
~ KONGO   PO MAJDANIE NOWYM TEZ JEZDZI DEBIL MOTOREM ILE LICZNIK WYCIĄGNIE
ALE JUZ WIADOMO KTO
18 czerwca 2018
+6
-0
8f7-76a
~ justin  do ~ Lysy   Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci [..] kamieniem"J 8,1-11 .
18 czerwca 2018
+4
-19
2cd-c7a
~ Lysy   Ktoś napisał że się znaleźli w nieodpowiednim miejscu i czasie . To ja się pytam Ty się dobrze czujesz ? Jaki dla osób wracających czy idący jest lepszy czas i miejsce jak nie chodnik . Pie....tak jakby po autostradzie ktoś biegał pod prąd . Błagam idź się lecz i to do specjalisty .może być prywatnie .myślę że każdy złotówkę na leczenie dołoży . Żenada
18 czerwca 2018
+14
-2
4c8-5db
~ Lysy   A co on ku.... Tak idzie ze spuszczoną glową ? Opublikować mordę podać dane do publicznej wiadomość. Taki był kozak siadajac po Alko. Tak umiał zapier...A teraz co zawstydzony ? Jak być kozak to do końca . A chlanie w Biłgoraju w parkach nadaje się do napisania poradnika " jak bezkarnie chlac w centrum miasta "
18 czerwca 2018
+26
-2
f41-a70
~ papaj   Gówniarz jest zwykłym chłopakiem, nie ma wysoko postawionych rodzicow ani znajomości jak lekarka z soli, dlaczego wy nie rozumiecie że w tym mieście są równi i równiejsi, i tak już pozostanie? Młody będzie kozłem ofiarnym, lekarce uszło płazem, paru innym ludziom tak samo, natomiast jego "dopi*rd*lą" dla przykładu, że władza działa i ma sie dobrze.
Zresztą życzę aby dali mu dwunastaka bez możliwości wczesniejszego zwolnienia
18 czerwca 2018
+18
-6
09b-a31
~ d-~ seba   lekarce wolno zabijać jemu nie Ciekawe jaki adwokat go będzie bronić, jak ma układy to długo nie posiedzi , może jakaś to lekarz abo ktoś z sądu?To go jeszcze przeproszą i odszkodowanie dostanie ,a może to pomroczność jasna jak u młodego Wałęsy
18 czerwca 2018
+11
-4
999-426
~ ono  do ~ seba   Gosciu nie kompromituj sie !!!
18 czerwca 2018
+4
-4
4b1-bcc
~ g.sprawiedliwość   Kara? Jaka kara ? Nie wiecie w jakim kraju żyjecie ? Poczytajcie : http://www.lublin112.pl/pomoca-magnesu-neodymowego-wylowil-rzeki-bron-foto/
18 czerwca 2018
+2
-1
942-cf2
~ Ja   I pomyśleć ze by mu się ,,udało ,,gdyby zmniejszył prędkość o 20km/h.
18 czerwca 2018
+2
-7
98b-9b3
~ g.sprawiedliwość   A może by tak gazety pokusiły się o info w takich przypadkach jaką dana pijaczyna dostała karę za swoje występy ? Za jakiś czas wzmianka że ...nic mu nie zrobili szleje dalej.
18 czerwca 2018
+5
-2
9c0-d0a
~ Beata   Bardzo przykro jak ktoś przedwcześnie kończy życie.Nie można też aż tak źle osądzać młodego człowieka,który nie miał dość wyobraźni i doświadczenia by uniknąć tego wypadku na śliskiej od deszczu jezdni.Pech chciał,że akurat tam przechodzili ludzie,bo równie dobrze to kierujący mógł stracić życie.Nie można robić samosądu ,zwłaszcza na tak młodym i niedoświadczonym człowieku co dopiero wkracza w dorosłe życie.Głupotą z jego strony było siadanie za kierownicą po wypiciu alkoholu,tak to z całą pewnością nie było właściwe.Moje kondolencje dla rodziny zmarłego fotografa i życzenia powrotu do zdrowia dla kobiety przebywającej w szpitalu.Byli w złym miejscu o niewłaściwej porze.
18 czerwca 2018
+15
-31
400-37b
~ Harnaś   Nie tylko on jest winny,pasażerowie równiez powinni ponieść konsekwencje,chociażby każdy w postaci utraty prawka i grzywny!Kierowca niby prawnie jest odpowiedzialny za wszystkich,ale mam wrażenie ze w tym przypadku prowadzenie auta to byl wspolny ''pomysl''.
18 czerwca 2018
+20
-4
56a-4cd
~ Ania   Do Lulu- To może zgłoś jednego, drugiego który nieprzepisowo jeżdzi wg ciebie, pali gumy itp, ale nie, wtedy nikt nie widzi, nie
słyszy... A może wystarczy nr rejestracji, a nie udajemy, że nic się nie dzieje, a nie czekamy na taką tragedię!
18 czerwca 2018
+4
-4
754-f91
~ Lulu  do ~ Ania   Nie znam ani jednego przypadku, gdzie uciekanie od potępienia zbrodni dało pozytywny efekt. To jest właśnie siła internetu, że ludzie mogą się swobodnie wypowiadać, a zamykanie im ust poprzez nakłanianie do zamykania forum jest tchórzostwem. Kultura niektórych forumowiczów pozostawia wiele do życzenia, ale na tym polega demokracja, że każdy może się wypowiedzieć. Emocje są silne bo zabrano życie komuś, kto umiał z niego korzystać. Był fotografem, muzykiem, ***** kumplem i zostawił całą masę niedokończonych spraw... Ludzie są wściekli, że przez czyjąś głupotę ginie człowiek idący chodnikiem. Ilu jeszcze ludzi musi zginąć, żeby dotarło do nas, że musi się coś zmienić?
18 czerwca 2018
+20
-2
64c-b0e
~ as  do ~ Ania   Nie nie nie i jeszcze raz nie.Niech policja ,burmistrz,starostwa,wójt,"bezpieczny"powiat biłgorajski i co tam tylko jeszcze jest wiedzą co zwykli ludzi sądzą na ten temat.nie można tego zamiatać pod dywan i zamykać ludziom usta bo jakaż ania jest oburzona.Wszyscy wyżej wymienieni są po części odpowiedzialni bo zezwalali na taki stan rzeczy.
Wiele razy było pisane na forum o szaleńczej jeżdzie po ulicach Biłgoraja ale nie łatwiej babę złapać co przeszła nie po przejściu.Jeszcze coś ci powiem inaczej bys spiewała gdyby to byl ktoś z twojej rodziny.Inaczej by tez sprawa wyglądała gdyby ten nieszcześnik był z rodziny jakiegoś garniturowca co to go podatnik karmi.
18 czerwca 2018
+15
-3
ac2-f93
~ Ania   No to podyskutowałabym o ogólnie przyjętych normach, czy pogróżki i wyzwiska są ogólnie przyjęta normą? Nie wiadomo czy za kilka dni, miesięcy czy lat nie przydarzy się komuś w twojej rodzinie coś takiego, co wtedy? Nie staję w obronie, ale może zastanówmy się zanim coś napiszemy. Wszystko można sprawdzić, tak naprawdę nie jesteśmy anonimowi w internecie!
18 czerwca 2018
+4
-19
c7f-75a
~ ziobro  do ~ seba   mam nadzieje że się przyjrzy tym obiema sprawami trzeba tylko email wysłać zbigniew.ziobro@sejm.pl
18 czerwca 2018
+6
-1
1c6-a43
~ Lulu  do ~ Ania   Póki wypowiedzi i dyskusje nie przekraczają przyjętych norm obyczajowych redakcja nie powinna zamykać możliwości komentowania tego artykułu. Takie wydarzenia powinny być napiętnowane z całą siłą. Mamy milczeć i udawać, że nic się nie stało? W sobotę i niedzielę po tym tragicznym wypadku widziałem na terenie miasta kilkadziesiąt sytuacji, że młodzi ludzie jeździli jak szaleni, a policji jak na lekarstwo. Zginął porządny człowiek, kobieta walczy o życie. Nie wolno milczeć, kiedy bandyci robią co chcą, a prawo ich chroni.
18 czerwca 2018
+52
-3
29f-bac
~ Ania   Może zamknąć te komentarze, bo to nic dobrego nie wnosi.
Nikt nie chciałby być na miejscu rodziny zmarłego, a tym bardziej rodziny tego chłopaka, to nie są łatwe rzeczy, a najlepiej sobie wylewać wiadra pomyj, bo to internet.
Droga redakcjo, moja propozycja jest jednoznaczna, w tak newralgicznych sytuacjach może lepiej nie udostępniać forum dla wszystkich mondralińskich?!
18 czerwca 2018
+7
-25
01b-406
~ Lulu   Powinien siedzieć bez dyskusji, ale skoro Suskiewiczowa za zabicie po pijaku człowieka w 2014r. dostała 1 rok i 10 m-cy w zawieszeniu na 5 lat, oraz 850 zł zadośćuczynienia dla każdego z oskarżycieli posiłkowych to należy rozumieć, że ten przypadek będzie rozpatrywany według tych samych kryteriów, według tego samego prawa w tym samym praworządnym kraju. W Biłgoraju życie ludzkie wyceniono na 850 zł natomiast w innych częściach tego samego kraju idzie się na 2 lata do wiezienia za znęcanie się nad psem. My wszyscy akceptujemy to milcząco! Wstyd mi za siebie, że nie potrafię tego zmienić.
18 czerwca 2018
+69
-4
40f-b17
~ Jurek   Powinien dostać 20 lat głupi dzieciak zabija osoby,teraz strach iść w nocy bo boisz się że ktoś może w ciebie wjechać.
Pasażerowie z tego co wiadomo mieli prawo jazdy więc dla czego nie zabrali mu kluczyków?
18 czerwca 2018
+15
-3
6b5-aeb
~ bystrzak   bodaj by klawisz w pierdlu klucze od celi zgubił i nie było by możliwości kut.sa jak wypuścić
18 czerwca 2018
+12
-3
9b6-afa
~ TNT   Posiedzi z 5 lat, potem wyjdzie i znowu będzie chlał i kogoś zabije.
18 czerwca 2018
+8
-3
968-23a
~ as   To jest curvwa nie do wiary żeby na chodnikach ludzie ginęli bo jakieś tępe sztuki jeżdżą po pijaku.Powinniście wreszcie ukrócić te wyścigi po Biłgoraju za to bierzecie pieniądze za to was utrzymują podatnicy.Chyba czas najwyższy żebyś poszedł na polną albo wezwał go do siebie przełożył przez kolano i dał kilka solidnych klapsów inaczej ta jesień może być dla ciebie kiepska.
W szpitalu problemy,człowiek na chodniku ginie,rajdy po ulicach miasta,pijaństwo w głównych parkach,chodniki pozastawiane samochodami.Za co wy w tych urzędach bierzecie pieniądze?Za myślenie od 7 do 15 bo potem to już macie gdzieś?
18 czerwca 2018
+25
-1
88a-228
~ Waldemar   Ale tragedia, Boże kochany. Rodzice w 50% to wasza wina! gnoje myślą że ulica to tor wyścigowy a wsiadanie po pijaku to już całkiem masakra. No to młody skończył normalne życie. Tragedia :(
Wielkie kondolencje rodzinie zmarłego ;(
18 czerwca 2018
+13
-2
285-e90
~ No Dramat !!!   Dla poszkodowanych ich rodzin , jego i jego rodziny !!!
18 czerwca 2018
+5
-1
872-2e6
~ seba   A lekarka, która w Soli zabiła też miała areszt tymczasowy?. Czy w Biłgoraju są równi i równiejsi?. Pozdrawiam.
18 czerwca 2018
+88
-6
d72-8a5
~ ???   Szkoda, że nie ma w Polsce kary śmierci lub łagrów, bo teraz taką amebę umysłową trzeba będzie utrzymywać.
18 czerwca 2018
+23
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
20 marca 2024 Biłgoraj
Rolnicy blokują trzy ronda w Bilgoraju [MAPA UTRUDNIEŃ NA LUBELSZCZYŹNIE]
Dokładnie o godz. 9 rozpoczęła się kolejna akcja protestacyjna rolników. Tym razem jest to Ogólnopolski Strajk Generalny. Na terenie całego województwa, ale również kraju blokowane są kluczowe przejazdy. Trzy ronda są zablokowane także w Biłgoraju. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość lub wybrać alternatywną trasę.
w czwartek, godzina 12:49 Biłgoraj
Pożar w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 21:23 Długi Kąt
Szymon zachwycił jurorów w "The Voice Kids"
18 marca 2024 Biłgoraj
Konferencja ws. afery banerowej
W poniedziałek 18 marca w Urzędzie Miasta w Biłgoraju zwołano konferencję prasową w sprawie banerów, które w ubiegłym tygodniu pojawiły się na ul. 3. Maja.
w poniedziałek, godzina 15:22 Biłgoraj
To najlepsi uczniowie z powiatu biłgorajskiego [LISTA STYPENDYSTÓW]
w czwartek, godzina 08:27 Biłgoraj
Licealiści w Hiszpanii
15 marca 2024 Biłgoraj
Woda już jest. Niedługo będzie można korzystać z biłgorajskiego basenu
Prace przy przebudowie biłgorajskiego basenu postępują zgodnie z planem. Już widać efekty, w bieżącym tygodniu pojawiła się woda, a obiekt niedługo zostanie przekazany do dyspozycji mieszkańców.
we wtorek, godzina 13:36 Biłgoraj
Ruszyła kwalifikacja wojskowa w 2024 roku
w niedzielę, godzina 09:14 Biszcza
Strażacy odebrali promesy [LISTA JEDNOSTEK]
16 marca 2024 Biłgoraj
Baner ze zdjęciem burmistrza wrócił w okolice galerii. Tym razem podpisany jako Jan R.
Zarzuty dotyczące kolesiostwa, łapówkarstwa, gnębienia mieszkańców Biłgoraja i milionowych strat dla miasta - to wszystko zarzucają obecnemu burmistrzowi Biłgoraja autorzy baneru, jaki kilka dni temu pojawił się przy galerii na ul. 3 Maja. Po interwencji policji plakat został zabezpieczony. Właśnie wrócił, ale zamiast nazwiska włodarza widnieje Jan R.
w czwartek, godzina 10:51 Biłgoraj
Triduum Paschalne w biłgorajskich parafiach
22 marca 2024 Osuchy
Nowa atrakcja w powiecie otwarta
17 marca 2024 Długi Kąt
Młody wokalista z powiatu wystąpi w The Voice Kids
W sobotni wieczór 23 marca na antenie TVP2 zostanie wyemitowany kolejny odcinek "The Voice Kids". Na scenie będzie można zobaczyć pochodzącego z gminy Józefów Szymona Hałasę.
w środę, godzina 08:24 Biegi przełajowe
Złoto dla Natalii
w czwartek, godzina 10:57 Obsza
Kandydaci do Rady Gminy Obsza. Niektórzy już zostali radnymi
w poniedziałek, godzina 20:44 Tarnogród
Będzie obwodnica w ciągu drogi nr 835. Koszt budowy to 85 mln zł
W poniedziałek 25 marca podczas konferencji w Tarnogrodzie wicemarszałek Województwa Lubelskiego Michał Mulawa oraz dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Paweł Szumera ogłosili przetarg na budowę obwodnicy w ciągu drogi nr 835. Wartość tej inwestycji to około 85 milionów złotych.
w czwartek, godzina 10:51 Biłgoraj
"Miejska Lista" ESKI TV w Biłgoraju
19 marca 2024 Powiat
Orlen rozpoczyna badania sejsmiczne na terenie czterech gmin
w czwartek, godzina 09:07 Frampol
Po świętach kierowców czekają utrudnienia na DW nr 835 we Frampolu
Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał umowę na remont 2 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 835 we Frampolu. Jak zapowiedział wykonawca prace budowlane mają rozpocząć się tuż po świętach.
w środę, godzina 09:22 Biłgoraj
W 18 miesięcy powstanie obiekt sportowy wartości ponad 8 mln zł
w środę, godzina 10:43 Gmina Biłgoraj
45 chętnych do Rady Gminy Biłgoraj
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl